Оціночний портал

Новини – Огляди та Аналітика – Законодавство – Практика

все для Оцінювача в одному місці

Оціночний портал України

Оціночний портал – створений на принципах самоврядування та покликаний об’єднати зусилля громади оцінювачів України у питаннях вдосконалення оціночного законодавства, підвищення престижності професії Оцінювача та обговорення нагальних питань в практиці.

Обсяг елеваторних потужностей в Україні

В Україні до 24 лютого обсяг елеваторних потужностей був розрахований на доробку та зберігання близько 57 млн т зерна. Наразі потужності на контрольованій території складають 43-44 млн т.

В Чутовому на «Нібулоні» з червня зберігання зі 65 грн подорожчало до 101 грн/т на місяць. До того ж компанія ввела додатковий платіж, якого раніше не було, — за приймання зерна потрібно платити 45 грн/т.

Також збільшилась ціна на елеваторах Київщини. Місцевий аграрій Олексій Новохатько розповів, що раніше зберігання коштувало 1,6 грн/т на день, а зараз ціна зросла і складає близько 4 грн/т.

Ціна зберігання зерна на Тернопільщині не змінилася і складає 3,50 грн/т на день.

Зараз логістика вибудовується так, що покупці везуть товари в Україну звичайними фурами і навіть рефрижераторами (не зерновозами) і хочуть назад забирати зерно. Виходячи з цього, вони змушені були зробити лінію із завантаження в біг-беги.