Оціночний портал

Новини – Огляди та Аналітика – Законодавство – Практика

все для Оцінювача в одному місці

Оціночний портал України

Оціночний портал – створений на принципах самоврядування та покликаний об’єднати зусилля громади оцінювачів України у питаннях вдосконалення оціночного законодавства, підвищення престижності професії Оцінювача та обговорення нагальних питань в практиці.

Вебінар Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?

16 червня об 11-00 Commercial Property проводить вебінар «Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?» від юридичної фірми Arzinger

Теми:
1. Правове регулювання фіксації та оцінки збитків (земля, майно та бізнес як такий). Спікер – Антон Рекун, юрист Arzinger.
2. Фіксація збитків у кримінальному процесі: в яких випадках? Яким чином? І як це можна використати в подальшому до отримання відшкодування? Спікер – Катерина Гупало, партнерка Arzinger.
3. Механізми стягнення збитків: Status Quo. Спікери – Тімур Бондарєв, керуючий партнер, Володимир Наконечний, юрист Arzinger.

Участь безкоштовна за умови реєстрації.

Посилання на реєстрацію