Оціночний портал

Новини – Огляди та Аналітика – Законодавство – Практика

все для Оцінювача в одному місці

Оціночний портал України

Оціночний портал – створений на принципах самоврядування та покликаний об’єднати зусилля громади оцінювачів України у питаннях вдосконалення оціночного законодавства, підвищення престижності професії Оцінювача та обговорення нагальних питань в практиці.

Витрати на зберігання 1 тонни зерна в модульному зерносховищі складають до $50

Питомі витрати на 1 тонну зберігання зерна для модульних зерносховищ оцінюються від $41 до $50, в залежності від типорозміру і з урахуванням вартості обладнання для завантаження.

За словами Рибчинського, на сьогодні є 4 потужних виробники таких зерносховищ: AGI — це канадський виробник, а CHIEF, GSI і SCAFCO створені американцями. Ці компанії пропонують не найдешевшу продукцію, але якісну.

«Для прикладу зерносховища на 3 тис. т зерна коштувало $78 597, а на 5 тис. т — $111 927. Йдеться про модулі канадського виробництва. У вартість також входять вентилятори, тент та бокові стінки. Додатково слід врахувати доставку морем до Польщі, і з неї автотранспортом в Україну».

Рибчинський також додав — необхідно врахувати, що для такого типу зберігання потрібна електроенергія для системи вентилювання.

Джерело – elevatorist.com