Оціночний портал

Новини – Огляди та Аналітика – Законодавство – Практика

все для Оцінювача в одному місці

Оціночний портал України

Оціночний портал – створений на принципах самоврядування та покликаний об’єднати зусилля громади оцінювачів України у питаннях вдосконалення оціночного законодавства, підвищення престижності професії Оцінювача та обговорення нагальних питань в практиці.

12 квітня TEGoVA приянала рішення Правління

12 квітня TEGoVA приянала протокол засідання Правління:

– фізичної зустрічі на Асамсблеї в травні в Брюселі не буде, асамблея пройде онлайн та за скороченою програмою, тобто без виборів нових складів керівних органів. Таке рішення повязане з невизначеністю перспектив зняття карантинних обмежень Бельгією.

– вибори пройдуть у жовтні цього року на наступній за травневою Генасамблеї таки в Брюселі. Буде обраний новий склад Правління та керівники комітетів зі стандартів EVS, а також стандартів з оцінки бізнесу та стандіртів оцінки машин та обладнання.

– наступні місця проведення Асамблей 2022-2023 років будуть коригуватися в залежності від поточних обставин, які змінюються. Київ як місце проведення залишається актуальним, але дат немає, як і немає їх і в інших претендентів.
– Австрійській асоціації зі статусом АМА ARE надано право сертифікувати оцінювачів зі Словакії, Словенії, Чехії, Угорщини та Швейцарії до появи там регіональних АМА.

– Упорадковано назви комітетів зі стандартів: EVSB (European valuation standarts Board), EVSB – BV (Business valuation), EVSB – PME (Plant, Mashinery and Equipment).

– відповідно до цього у майбутньому планується визнання за статусами REV -BV та REV-PME.